Seo Analiz Google Sıralama Yarışması

Seo Analiz Google Sıralama Yarışması olur da “LİMON DİJİTAL” eksik kalır mı hiç?

Seo Analiz Grubu‘nun düzenlemiş olduğu ve yazılımcılar arasında büyük ilgi gören bu yarışma, herkesin yeteneklerini gösterdiği ve yarışmada birinci olmak için elinden geleni yapıp kıyasıya yarıştığı bir çalışma oluyor. 

Seo Analiz Google Sıralama Yarışması
Seo Analiz Google Sıralama Yarışması

Google dijital dünya  ekosistemi içerisinde en önemli ve en çok kullanılan arama motoru.Bundan dolayı bir çok kullancı için ne kadar önemli ise  SEO Analiz Google Sıralama Yarışması‘na katılan yazılımcılar için de o kadar önemli oldu.

SEO Analiz Google Sıralama Yarışması yarışmayı düzenleyenler kadar birbirinden değerli katılımcılar için de önem arz ediyor. Maddi ödülün yanı sıra prestij yarışması olarak da nitelendirilen SEO Analiz Google Sıralama Yarışması sonucunu herkes dört gözle bekliyor. 

Yarışma  Facebook, instagram, twitter, Youtube gibi sosyal medya araçları üzerinden duyurusu yapılan ve yarışma kurallarının DİSCORD üzerinden paylaşan yarışma yöneticisi Seçkin Talanöz yarışmayı kazanan için 10 bin türk lirası ödül verileceğini ve hak eden kişinin sonuna kadar arkasında olduğunu belirtti.