SEO Hizmeti

” Google Seo Uzmanı “

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO hizmeti, bir web sitesinin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP) daha üst sıralarda görünmesini sağlamak için yapılan çalışmadır. Web sitesinin içeriği, yapısı, tasarımı, bağlantıları ve diğer faktörleri optimize ederek arama motorlarının sitenizi daha iyi anlamasını ve değerlendirmesini sağlıyoruz.İyi bir SEO uzmanı ile trafik ve tanınırlık artışını sağlıyoruz. 

SEO Hizmeti

Ücretsiz Teknik Analiz

Web sitenizin seo teknikleri açısından gereksinimlerini ücretsiz analiz yapıp aksiyonları alıyoruz

Aylık SEO Raporlama

Web siteniz için yapılan tüm işlemlerin raporlarını şeffaf bir şekilde sunuyoruz.

Eylem Planı

Gerekli analizler yapıldıktan sonra tüm eksik noktalar tamamlanıp çalışmalar başlar.

Yapılandırma

İçerik yapılandırma ve bağlantı analizleri ile seo uyumlu web sitenizi üst sıraya tışıyoruz

SEO Fiyatları

” Doğru Strateji, Kesin Çözüm “

Site Analizi

- Tek Sefer -
3.299 7 Günlük Danışmanlık Hediye
 • Teknik Analiz
 • Rakip Analizi
 • Site Haritası Analizi
 • Kopya İndex Analizi
 • Anahtar Kelime Analizi
 • Mobil Kullanım Analizi

1 - 3 Anahtar Kelime

- Aylık -
7.999 Lokal SEO Çalışması
 • SEO Hata Düzeltmesi
 • Sektörel Analiz
 • Site İçi Seo
 • Dış Seo Çalışması
 • Backlink Yapılandırması
 • SEO Optimizasyonu
 • Anti SEO Savunması
 • Anti SEO Savunması

4 - 8 Anahtar Kelime

- Aylık -
17.999 Kurumsal SEO Çalışması
 • Mobil Uyum Yapılanması
 • Ürün ve Hizmet Bazlı SEO
 • İçerik Analizi ve Düzenleme
 • Robots.txt ve Htaccess Düzenleme
 • Sektörel SEO Desteği
 • Backlink Ağı Kurulumu

Markanızı Dijital Dünyaya Tanıtmaya 

HAZIR MISINIZ?

Atilla, İnönü Cd. 51 B, 35270 Konak/İzmir

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

SEO Hizmeti Veren Firmalar

” SEO Fiyatları Neye Göre Değişir “

SEO birçok açıdan uzmanlık isteyen ve teknik bilgi kadar aynı zamanda tecrübenin de etkili olduğu, zaman içinde web sitenizde yapılacak olan çalışmalar sonucunda sonuçlarını alacağınız bir çalışma biçimidir. Özellikle SEO için çalışma yaptıracak kişiler bilmeli ki uzun soluklu bir çalışmanın sonucunda Google içinde istedikleri sıralamaya girerler. SEO Hizmeti Veren Firmalar arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta çalışma yapılırken “niş” adını verdiğimiz yani sizin alanınıza uygun rekabet alanı düşük ama bir o kadar da tıklanma oranı yüksek bir sistem olarak düzenlenmesidir. Seo hizmeti her açıdan zorlu bir süreç olup çok uzun zaman ayrılması gereken ve rekabetin çok üst seviyelere ulaştığı bir hizmet alanıdır. Rekabetin yüksek olduğu alanlarda doğal olarak seo hizmeti fiyat konusunda yüksek harcamalar gerektirir.

Seo hizmeti veren firmalar eğer size: “kesin 1. sıraya çıkartırız, kesin binlerce tıklama aldırırız” gibi cümleler kuruyorsa o firmadan uzaklaşmak için elinizi çabuk tutun. İşin espirisi bir tarafa herkes googleda 1. sırada olmak ister herkesin istekli olduğu alanda ise rekabet üst düzeyde olur. Bunu şehrin en gözde caddesinin en gözde noktasında dükkanınızın olması gibi düşünebilirsiniz.  

SEO yukarıda söylediğimiz gibi bir çok konu etkili olurken bunların başında iç ve dış SEO çalışmaları, web sitenizin hazırlanmış olduğu alt yapı platformu, web sitenizin hız verileri, hız için ekonomik hosting seçimi, URL yapısı, içerik kalitesi ve özgün bir içerik sisteminin olması web sitenizin SEO açısından kusursuz olmasına olanak sağlayacaktır. Seo hizmeti satın almak isterseniz bize iletişim bölümünden her zaman ulaşabilirsiniz. 

SEO Yaptırmanın Avantajları

Yüksek organik trafik: SEO, web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayarak organik (doğal) trafik elde etmenizi sağlar. İyi bir SEO stratejisiyle hedeflenen anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alarak potansiyel müşterilerinizi web sitenize çekebilirsiniz.

Artan görünürlük ve marka bilinirliği: Arama motorlarında üst sıralarda yer almak, potansiyel müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlar. İnsanlar genellikle aramalarının ilk sayfasındaki sonuçlara odaklandıkları için marka bilinirliğiniz ve görünürlüğünüz artar.

Seo HizmetiDaha yüksek dönüşüm oranları: SEO, hedeflenen anahtar kelimeler üzerinde optimize edilmiş bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur. Bu da potansiyel müşterilerinizi daha doğru bir şekilde hedeflemenizi sağlar. Daha doğru hedefleme, dönüşüm oranlarınızı artırabilir ve daha fazla satış veya müşteri kazanmanızı sağlayabilir.

Uzun vadeli sonuçlar: SEO çalışmaları genellikle uzun vadeli sonuçlar verir. Bir kez optimize edildiğinde ve sürdürülebilir bir strateji uygulandığında, web sitenizin organik trafik alması ve arama sonuçlarında yer alması sürekli devam edebilir. Bu da sürdürülebilir bir online varlık oluşturmanıza yardımcı olur.

Rekabet avantajı: Rakiplerinizin gerisinde kalmamak için SEO önemlidir. Eğer sektörünüzdeki diğer işletmeler SEO stratejilerini kullanıyorlarsa, sizin de bu alanda aktif olmanız önemlidir. SEO sayesinde rakiplerinizin önüne geçebilir, daha fazla müşteri çekebilir ve pazarda bir adım öne çıkabilirsiniz.

Yatırım getirisi (ROI): SEO, diğer pazarlama yöntemlerine kıyasla daha düşük maliyetli bir stratejidir. Etkili bir şekilde uygulandığında, yatırım getirisi (ROI) oldukça yüksek olabilir. Organik trafik ve dönüşüm oranları arttıkça, maliyetlerinizi azaltabilir ve karınızı artırabilirsiniz.