Bir Noktanın Çizgi Olma Hikayesi Bizimki...

Misyon
Müşterilerimizin işletmelerini büyütmelerine ve pazarlama hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan yenilikçi ve etkili projeler ile marka bilinirliğini ve dijital varlığını iyileştirecek çözümler sunmak
Vizyon

Müşterilerimizin işletmelerini büyütmelerine ve pazarlama hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan yenilikçi ve etkili projeler ile marka bilinirliğini ve dijital varlığını iyileştirecek çözümler sunmak.

Müşterinin isteklerini yerine getiren profesyonel yaklaşım. Klişelerden kurtulun ve markanıza yeni yol sunacak, yaratıcı şirketimizle tanışın.

Limon Dijital Web Tasarim Seo Gorsel

Biraz Bizden Bahsedecek Olursak…

Limon Dijital olarak sizlerin ihtiyaçlarını çok iyi anlıyor ve ürünlerinizin, hizmetlerinizin hedef kitlenize ulaşması için 16 yılı aşkın süredir sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Sizlerin isteklerini dinler kuruma özgü iç dinakmiklerimiz ve çalışma verimliliğimizi artıran yöntemlerle çözüm üretiriz.  16 yıldır her zaman dünyadaki yenilik ve değişimleri takip eder en güvenli ve en yeni teknolojiyi kullanarak hizmetlerimizi de bu yönde olumlu olarak değiştiririz. Bizim için önemli olan her zaman sizin %100 memnun olmanızdır.

Dijital dünyanın etkisi hiçbir zaman göz ardı edilemeyecek boyutlara ulaşmıştır. Son 3 yılın internetten satış rakamları incelendiği zaman ticari faaliyetin %75’e yakını(197 Milyar ₺) internet üzerinden satış olarak gerçekleşti. Durum böyle olunca her sektörde olduğu gibi dijital dünyada da dikkat edilmesi gereken unsuların olması kaçınılmazdır. Müşterilerinizin markanıza olan güveninin artması, sitenize gelen ziyaretçilerin taleplerini karşılamak, en net ve sade bir şekilde müşterilerinizin aradığına ulaşması için sağlam bir altyapı iyi bir tasarım gereklidir.

Limon Dijital profesyonel ekibi ile kurumsal web tasarım, e-ticaret sistemleri ve entegrasyonu, Google Seo Entegrasyonu, Dijital Pazarlama ve Entegrasyon yönetimi gibi çalışmalarla markanızın internetteki yerini yenilikçi bir yaklaşımla oluşturuyoruz. Çalışmalarımızı yaparken dört altın kural üzerine geliştiririz. Araştırma-Strateji-Çözüm-Sonuç olmak üzere ilerleyen bütünsel yaklaşımla rakipleriniz önüne geçmesini sağlayacak akılcı içerik üretimini benimseriz.

Unutmayın önemli olan Dünyanın en iyi web sitesine sahip olunması değil, Google gibi arama motorlarında bulanabilmenizdir.