Bir Noktanın Çizgi Olma Hikayesi...

Bir Noktanın Çizgi Olma Hikayesi...

Biz Kimiz?

Limon Dijital olarak sizlerin ihtiyaçlarını çok iyi anlıyor ve ürünlerinizin, hizmetlerinizin hedef kitlenize ulaşması için 18 yılı aşkın süredir sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Limon Dijital, 01 Ekim 2023 tarihinden itibaren İngilitere merkezli Lumi Web LTD bünyesine katılmıştır ve Türkiye’de faaliyet göstermeye devam etmektedir. Sizlerin isteklerini dinler kuruma özgü iç dinakmiklerimiz ve çalışma verimliliğimizi artıran yöntemlerle çözüm üretiriz.  18 yıldır her zaman dünyadaki yenilik ve değişimleri takip eder en güvenli ve en yeni teknolojiyi kullanarak hizmetlerimizi de bu yönde olumlu olarak değiştiririz. Bizim için önemli olan her zaman sizin %100 memnun olmanızdır.

Dijital dünyanın etkisi hiçbir zaman göz ardı edilemeyecek boyutlara ulaşmıştır. Son 3 yılın internetten satış rakamları incelendiği zaman ticari faaliyetin %75’e yakını(197 Milyar₺) internet üzerinden satış olarak gerçekleşti. Durum böyle olunca her sektörde olduğu gibi dijital dünyada da dikkat edilmesi gereken unsuların olması kaçınılmazdır. Müşterilerinizin markanıza olan güveninin artması, sitenize gelen ziyaretçilerin taleplerini karşılamak, en net ve sade bir şekilde müşterilerinizin aradığına ulaşması için sağlam bir altyapı iyi bir tasarım gereklidir.

Limon Dijital profesyonel ekibi ile kurumsal web tasarım, e-ticaret sistemleri ve entegrasyonu, Google Seo Hizmeti, Dijital Pazarlama ve Entegrasyon yönetimi gibi çalışmalarla markanızın internetteki yerini yenilikçi bir yaklaşımla oluşturuyoruz. Çalışmalarımızı yaparken dört altın kural üzerine geliştiririz. Araştırma-Strateji-Çözüm-Sonuç olmak üzere ilerleyen bütünsel yaklaşımla rakipleriniz önüne geçmesini sağlayacak akılcı içerik üretimini benimseriz.

Unutmayın önemli olan Dünyanın en iyi web sitesine sahip olmak değil, Google gibi arama motorlarında bulunabilir olmaktır.

Limon Dijital Hakkimizda Top

Vizyonumuz

İşletmenizi büyütmenize ve pazarlama hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan yeniliki ve etkili projeler ile marka bilinirliğini ve dijital varlığını iyileştirecek çözümler sunmak.

Müşterilerimizin isteklerini yerine getiren profesyonel yaklaşım ile klişelerden kurtaran ve markanıza yeni yol sunup, yaratıcı yatırımlar yapmalarını sağlamak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin işletmelerini büyütmelerine  ve pazarlama hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olan yenilikçi, etkili projeler ile marka bilinirliğini ve dijital varlğını iyileştirecek çözümler sunmak.

Sizden Gelen Yorumlar

“Yorumlarınız Kıymetli”

Leyla Kula
Leyla Kula
Organizasyon Firması
Read More
Türkiye’de işini bu kadar profesyonelce yürüten ve işlerini özveriyle yürüten bir firmanın var olduğunu bilmek mutluluk verici. Yazılım ve tasarım süreçlerindeki bitmeyen desteğiniz için teşekkür ederim...Kısa sürede çok büyük destek sağlayan Murat beye ayrıca teşekkür ederim
Muhammed Özer
Muhammed Özer
Pazarlama Müdürü
Read More
İnternet sitemizin tasarım sürecinde keyifli ve verimli bir çalışmamız oldu. Web site fiyatları çok uygun. Genç ve dinamik bir ekip. Tasarım aşamasında fikirlerimize katkı yaptığı ve ilgisini hiç eksik etmediği için Ezgi hanıma sonsuz teşekkürler.
Merve Öztürk
Merve Öztürk
İşletme Sahibi
Read More
Limon Dijitalde sizi profesyonel bir ekip karşılıyor, en önemlisi müşteri odaklı çalışma anlayışı olması. Tüm taleplerim vaktinde yerine getirildi, satış sonrası destekleri mükemmel. İşlerini en iyi şekilde yapıyorlar, işimi en kısa sürede teslim ettiğiniz ve tek tek ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
Previous
Next
  • Tanınırlık artışı: İnternet üzerinde bir web sitesi oluşturmak, markanızın tanınırlığını ve güvenilirliğini arttırır.
  • Dijital varlık: Günümüzde pek çok insan, öncelikle internet üzerinde bir şirket hakkında bilgi edinmeyi tercih eder.
  • Rekabet avantajı: İnternet üzerinde bir web sitesi oluşturmak, rekabet avantajı sağlar ve markanızı diğer rakiplerden ayırır.
  • 24/7 erişilebilirlik: Web sitesi, müşterilerinizin istediği zaman ve istediği yerden erişebilecekleri bir dijital platformdur.